crossover

Arona – pierwszy crossover SEAT-a

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie został właśnie zaprezentowany nowy model SEAT-a, pierwszy samochód tej marki w segmencie crossover. SEAT Arona będzie w salonach sprzedaży jeszcze w tym roku, a jego miesięczna rata może wynieść już 416 zł, w wersji z klimatyzacją, radiem i wielofunkcyjną kierownicą. Droższa będzie opcja Full LED, która posiada pełne światła LED, a także przyciemniane szyby i chromowane wykończenie okien oraz słupka C.

Aronę skonstruowano w oparciu o płytę A0 MQB, lekką i gwarantującą doskonałe właściwości jezdne, a także wyciszenie wnętrza. To również model wyposażony w nowe technologie – jego użytkownicy będą mogli skorzystać z m.in. ekranu multimedialnego, nawigacji czy systemu dźwiękowego BeatsAudio.

W przypadku Arony mamy do czynienia z samochodem niezwykle wszechstronnym, dopracowanym i charakteryzującym się wyjątkowym designem rodem ze słonecznej Barcelony. Jest to niewątpliwie znakomita propozycja dla osób, które chcą połączyć kompaktowy charakter hatchbacka z wszechstronnością SUV-a i zarazem strzał w dziesiątkę dla wszystkich pragnących poprzez samochód wyrazić swoją ekspresyjną osobowość.

Tagi: , , , , , , ,